Vážení zákazníci, desky nyní rozesíláme jednou týdně, většinou v pondělí/úterý. Zásilkovna i Česká pošta fungují, záleží ale na pobočce, možnosti bezkontaktního předání atp. Ideální je v této situaci platba převodem, kdy se eliminuje osobní kontakt na minimum. Omluvte proto prosím zdržení zásilek a podobné záležitosti souvisejících s Covid-19. Přejeme pevné zdraví a dobrou mysl.

O NÁS

 
O obchodu
 

W Records funguje od roku 2016 jako online vinyl shop s nabídkou originálních desek československé a světové produkce 60.-90. let. Rozptyl žánrů je velmi široký. Najdete zde jazz, rock, pop, synth-pop, metal, hip hop, šanson, ambient, reggae, soul, EBM, new wave, grunge, breakbeat nebo drum'n'bass. Máme i mluvené slovo, kompilace, soundtracky, kultovky a rarity. Určitě je z čeho vybírat. Základnou je Liberec.

 
 obal_sob
  
Dostanete to, co vidíte
 

Každá z nabízených desek je nafocená, včetně přílohy či vnitřního obalu. Stav desky označený jako NM, VG+ apod. odpovídá stupnici hodnocení stavu vinylů. Vysvětlivky: LP=dlouhohrající deska, 7"=SP deska, 12"=maxisingl, EP - EP deska, PD - picture disc, RP - repress, Re - reissue (reedice), RM - remastered

 
Zabalíme a pošleme
 

O všechny vinyly je dobře postaráno, obaly vyspravíme a desky v případě nutnosti před odesláním vypereme. Všechny desky jsou navíc opatřeny ochranným plastovým obalem, který jí zůstává až k vám domů. Desky balíme do speciálních obálek na LP, vyztužených navíc kartonem tak, aby zásilka dorazila v pořádku. 

 
obalky3

About W Records
  
Our main goal is to keep the vinyl alive. You can be a record collector, you can have memories connected with records or you just may be a person who wants to "touch" the music.
 
We offer albums and singles from former Czechoslovakia as well as from all the world. Genres and styles we offer include: jazz, rock, pop, metal, hardcore, punk, new wave, ambient, reggae, industrial, funk, grunge or drum and bass. On our pages you can also find compilations, OST, rarities and picture discs.
 
Vinyls here are very well kept. We are trying to repair every damaged record and if it is helpful we wash it before shipping. Each record cover has it’s own plastic sleeve.  
 
The shipping price for international buyers depends on weight of the parcel and is set for each costumer’s country separately but starts at €7 for European costumers and €9 for costumers from the rest of the world. Please, ask for your shipping price via email info@wrecords.cz.
 
What you see is what you get 
 
Each record detail contains an authentic picture of a sleeve and labels and if possible of an insert too. No photo of inlay means there is no inlay included.